MÖBLER / Bord / Matbord 14488372
nr 1448 8372
Matbord
1950-tal. Bredd: 80+ 2x28, djup: 70 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:42:45
100 kr
300 kr
500 kr
600 kr
800 kr